Jak zarabiam ponad 5000 zł miesięcznie?

Tworzenie i prowadzenie stron z filmami dla dorosłych [CASE STUDY]

Zacznij skutecznie zarabiać przez internet.

Konkretne sposoby na zarabianie przez internet oparte na własnym doświadczeniu

Internet daje nieograniczone możliwości w zarabianiu pieniędzy bez wychodzenia z domu. Za jednym kliknięciem masz dostęp do milionów potencjalnych klientów, którym możesz zaoferować swój produkt lub usługę.

Ale czy da się rozpocząć własny internetowy biznes bez inwestycji potężnego kapitału?
Jak najbardziej. Jednakże musisz wiedzieć, że wbrew temu co głoszą internetowi pseudo "szkoleniowcy" pieniądze nie spadają z nieba. Nie istnieje złoty sposób na zdobycie fortuny bez pracy i zaangażowania.

W moich kursach i artykułach opisuję tylko sprawdzone sposoby na stworzenie realnych produktów bądź usług, które będą generowały stały dochód.

Nowy e-biznes krok po kroku​

Kursy które Ci oferuję są napisane w formie case study. Poprowadzę Cię za rękę przez wszystkie etapy aż do wygenerowania stałego dochodu. Z Twojej strony nie jest wymagana żadna specjalistyczna wiedza.

Sprawdzone sposoby na pracę przez internet

W branży marketingu internetowego jestem praktykiem, nie teoretykiem. Wszystkie materiały zawarte w moich kursach pochodzą z własnych doświadczeń w rozwijaniu internetowych projektów.

Duża dawka darmowej wiedzy

95% daj / 5% sprzedaj - z takiego założenia wychodzę. Na moim blogu znajdziesz masę darmowej wiedzy dotyczącej pracy przez internet. Bez owijania w bawełnę. Same konkrety.

Doświadczonych autorów
+
Sprzedanych kursów
+
Pozytywnych opinii
+
Komentarzy na blogu

Opinie o moich kursach

Po miesiącu moje dwie strony zrobione wg poradnika generują łącznie średnio po 5000 wejść dziennie. Nic więcej nie trzeba dodawać. Polecam!
krzysztof niewiadomski
Adam S.
Zakup potwierdzony
5/5
W zarabianiu przez internet jestem osobą początkującą. Poradnik jest napisany konkretnie i przejrzyście. Krok po kroku opisane są wszystkie etapy. Myślę, że się szybko zwróci.
krzysztof niewiadomski
Julia C.
Zakup potwierdzony
5/5
Wszystko zgodnie z opisem. Sporo ciekawych sposobów promocji, na które sam bym nie wpadł. Dużo treści, czasem aż za dużo opisów prostych rzeczy. Ale dla początkujących to będzie zaleta.
krzysztof niewiadomski
Paweł W.
Zakup potwierdzony
4/5

"Jeśli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł."

Masz pytania?

Jeśli masz jakieś pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi, to serdecznie zapraszamy Cię do kontaktu.
Odpowiemy w ciągu 2h.

Najczęściej zadawane pytania

Nie, w sposobach przedstawionych w naszych kursach nie jest wymagana działalność gospodarcza.

Wszystkie kursy są napisane w formie case study – czyli po kolei opisane są wszystkie kroki, które należy podjąć. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych umiejętności – jakąkolwiek metodę wybierzesz, z pewnością sobie poradzisz.

Nie ma górnej granicy. Największym atutem biznesu w internecie jest jego skalowalność. Jedynym ograniczniem jest Twój czas.

Naszym głównym założeniem jest przedstawienie sposobów i metod zarabiania w sieci, które nie wymagają inwestycji. Przeważnie wystarczy tylko trochę chęci i czasu 🙂 (ewentualnie kilkanaście złotych rocznie na domenę i hosting). 

Warto również zaznaczyć, że nie oferujemy i nie popieramy żadnych pseudo-inwestycji w programy typu hyipe, revshare i inne tego typu piramidy finansowe.
Metody, które oferujemy pomogą stworzyć Ci stały, stabilny i legalny biznes. Stawiamy na rozwijanie tylko realnych i uczciwych produktów/usług/serwisów – za które reklamodawcy bądź użytkownicy będą skłonni Ci zapłacić. 

Oczywiście! Z każdym kursem otrzymujesz 30 lub 60 dniowy support podczas, którego indywidualnie rozwiążemy każdy Twój problem i odpowiemy na wszystkie pytania – mailowo bądź telefonicznie. Pomożemy zarówno w sprawach technicznych przy stronie jak i kreatywnych (np. wybór niszy).
W tym czasie masz również możliwość korzystania z wielu płatnych narzędzi do których mamy dostęp (m.in. Majestic, Ahrefs, Senuto, WordAI, Keywordtool, Canva). 

Oprócz tego otrzymasz na stałe dostęp do naszej grupy na facebooku – tam również jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Ostatnie wpisy na blogu