Pozwól się znaleźć w Google swoim klientom z Przasnysza i zarabiaj więcej.

Nazywam się Krzysztof Niewiadomski i chciałbym zaoferować Ci usługę pozycjonowania strony www oraz sklepu internetowego w powiecie przasnyskim. 

Kompleksowo zrealizuję dla Ciebie kampanie SEO – począwszy od audytu, poprzez konsultacje i wyznaczenie celów, optymalizację strony, przygotowanie treści aż po pozyskanie wartościowych linków.

Skutecznie pozyskam nowych klientów dla Twojego biznesu!

Co zyskasz dzięki pozycjonowaniu

Chcesz zarabiać więcej?

Etapy współpracy w zakresie pozycjonowania- Przasnysz

Konsultacja i określenie budżetu

Przed rozpoczęciem współpracy muszę poznać Twoje cele biznesowe oraz budżet jaki chcesz przeznaczyć na ich osiągnięcie. Już na tym etapie poinformuję Cię czy Twój szacunkowy budżet jest wystarczający oraz w jakim czasie możesz spodziewać się określonych efektów.

Audyt SEO

Czas zająć się Twoją stroną! Przeprowadzę dokładną analizę Twojej strony internetowej pod kątem jej widoczności w wyszukiwarce Google. W ten sposób określę które jej elementy wymagają poprawy, aby Twoja strona wyświetlała się na jak najwyższych pozycjach.

Przygotowanie planu działania

Skuteczne pozycjonowanie stron www wymaga długoterminowego planu. Ilość działań marketingowych przewidzianych na dany miesiąc jest uzależniona od ustalonego wcześniej budżetu.

Wdrażanie strategii i realizowanie ustalonych celów

Na koniec każdego miesiąca rozliczeniowego przesyłam szczegółowy raport wykonanych prac oraz aktualną widoczność Twojej strony w Google.
A najlepszą weryfikacją moich działań są rosnące przychody Twojej firmy! 🙂

Moje realizacje

SEO Przasnysz - najczęściej zadawane pytania

Jeśli sprzedajesz swoje usługi lub produkty przez internet – bez wątpienia powinieneś zainwestować w usługi SEO. Wysokie pozycje w wynikach wyszukiwań Google to przede wszystkim nieograniczony napływ Twoich przyszłych klientów – co bezpośrednio przekłada się na zysk
Więcej o korzyściach napisałem na moim blogu: Czy SEO się opłaca?

Nie można tego jednoznacznie określić, wszystko zależy od budżetu, branży, konkurencji oraz stażu domeny. 

Pierwszy miesiąc przeznaczony jest na optymalizację, dodanie tekstów, wzmocnienie strony głównej. W przypadku stron z dużym stażem, już po samej optymalizacji zauważysz wyraźny wzrost pozycji.
Przy nowych stronach, o średniej konkurencji,  pierwsze rezultaty widać przeważnie po około 3 miesiącach. 

Dokładny koszt usługi SEO ustalimy indywidualnie po przeanalizowaniu pozycji Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania, analizie konkurencji, określeniu słów kluczowych, stanu treści oraz  jakości kodu witryny. 

Minimalny budżet z jakim możemy rozpocząć pozycjonowanie to 500zł netto. 

Na ogólną wycenę składa się moje wynagrodzenie, praca copywritera, opłaty za narzędzia SEO, utrzymanie zaplecza oraz koszt pozyskania linków. Im mniejszy budżet tym mniej działań w danym miesiącu jestem w stanie przeprowadzić. Co z kolei przeciąga w czasie uzyskanie oczekiwanych wyników lub w przypadku trudnych fraz, całkowicie uniemożliwia przebicie się ponad konkurencję.

Pamiętaj, pozycjonowanie to nie koszt a inwestycja – która ma przynieść dla Ciebie zysk. 

Rozliczenie za usługi seo następuje “z góry” – dzięki temu w każdej chwili możesz odstąpić od umowy. 

Brak płatności na kolejny miesiąc jest równoznaczny z przerwaniem mojej usługi – do której bez problemu możemy powrócić w późniejszym czasie. Uczciwie i bez zobowiązań.

Wyszukiwarka Google jest zewnętrznym narzędziem, które w żaden sposób nie wspiera sztucznych działań dążących do podniesienia pozycji danej strony w wynikach wyszukiwania. Tym samym, Google nie ujawnia oficjalnie jakie konkretnie czynniki wpływają na ranking. Praca pozycjonera opiera się na własnym doświadczeniu, które zdobywa metodą prób i błędów. Nikt nie wie jakie zmiany przyniesie kolejna aktualizacja algorytmu oraz jak wpłynie na osiągnięte pozycje.

Czy w takiej sytuacji, uczciwe jest obiecywanie konkretnych pozycji w określonym czasie? Uważam, że nie. 

Nikt nie może zagwarantować pierwszej pozycji w rankingu Google. Wystrzegaj się specjalistów SEO, którzy gwarantują określone pozycję w rankingach bądź twierdzą, że mają „specjalne układy z Google” lub reklamują „priorytetowe zgłaszanie” witryn do Google….

Centrum Pomocy Google

Z mojej strony gwarantuje użycie najlepszych technik i narzędzi, uwzględniając historię domeny, poziom konkurencji oraz trudność słów kluczowych. Wszystko po to, aby jak najefektywniej wykorzystać umówiony budżet oraz zapewnić zwrot inwestycji w jak najkrótszym czasie. 

Działania z zakresu SEO mają charakter ciągły i wymagają systematycznej pracy, m.in:

  • dbanie o aktualną i dobrze zoptymalizowaną treść
  • analiza konkurencji i wyników wyszukiwań w Google
  • dostosowywanie stron do aktualizacji algorytmów
  • utrzymywanie i zdobywanie linków zwrotnych

Dokładam wszelkich starań aby prowadzone działania dawały efekty długofalowy, jednak brak cyklicznej aktywności w powyższych obszarach może skutkować powolnym spadkiem pozycji. 

Dziękuję za zapoznanie się z moją ofertą. Poniższe teksty będą typowym laniem wody dostosowanym pod algorytm wyszukiwarki Google 😉 

Co to jest link building?

Pozycjonowanie stron od dłuższego czasu cieszy się niebywałym zainteresowaniem. Pozornie wydaje się proste, ponieważ jeszcze do niedawna właśnie takie było. W ostatnim czasie nastąpiły jednak pewne zmiany. Warto jest zaznaczyć, że pozycjonowanie strony to nic innego jak zdobywanie linków z obcych witryn do własnej. Jeszcze jakiś czas temu ważna była ich ilość, jednak specjaliści z Google zmodernizowali algorytmy wyszukiwarki, co powoduje, że dotychczasowe działania są zwyczajnie nieskuteczne. Aktualnie znacznie ważniejsza od ilości jest jakość linków.

Czym właściwie jest link?

Pozornie każdy ma jakąś wiedzę na temat pozycjonowania, nawet jeśli sam się tym nie zajmuje. Jednak nie każdy jest w stanie sprecyzować, czym właściwie jest link. Otóż jest to odsyłacz, który znajduje się na jakiejś stronie internetowej, który po kliknięciu przenosił na inną stronę. Link może występować w formie adresu URL bądź tez zawierać anachor. Czasami zdarza się też tak, że jest on ukryty pod elementem graficznym. Do tej pory najczęściej stosowało się opcję posiadającą anachor, gdyż to właśnie tam znajdują się
słowa kluczowe. Słowa kluczowe- frazy stosowane przez internautów, opisujące zawartość strony. Oczywiście im więcej różnych słów kluczowych, które pomagają znaleźć konkretne miejsce tym lepiej. Poniżej znajduje się przykład dla sklepu zoologicznego: karma dla psa. Innymi słowami kluczowymi, które również się sprawdzą w przypadku takiego sklepu, są: karma dla zwierząt, karma dla kota, żwirek dla kota, sklep dla zwierząt, sklep zoologiczny i tym podobne.
Przykładem może być sklep zoologiczny:
karma dla psa

Rodzaje linków

Link wewnętrzny
Zamieszony jest na stronie internetowej/serwisie i prowadzi do innej jego cześć. Przykładem może być powyższy sklep zoologiczny, gdzie na podstronie z karmami dla kotów, umieszczony zostaje link do podstrony ze żwirkami dla kotów.

Link zewnętrzny
Znajdują się na innych stronach/portalach i prowadzą do naszej strony. Tutaj można wyróżnić dwa typy linku zewnętrznego: naturalny i nienaturalny. Pierwszy z nich jest wstawiany z wartościową treścią, patrząc na niego, można odnieść wrażenie, że polecany jest przez jednych internautów innym. Przykładem może być artykuł o zdrowym odżywianiu pupila, w którym będzie znajdował się link do sklepu zoologicznego. Natomiast nienaturalne linki bardzo często można spotkać na forach czy blogach. Nie posiadają one żadnej wartościowej treści, brzmią jak spam „zapraszam do mnie www.YYY.pl”

Skuteczny link building

Podstawą jest zoptymalizowanie samej strony internetowej, sprawdzenie unikalności treści, które na niej się znajdują. Następnie można będzie zainteresować się źródłami linków. Cały czas jednak należy mieć na uwadze to, że liczy się jakość, a nie ilość. Obecnie źródeł linków jest naprawdę sporo, jednak godnych polecenia jest kilka, wyróżniają się one najwyższą skutecznością:

Blog
Prowadzenie bloga firmowego ma na celu nie tylko promować sam sklep, ale przede wszystkim same produkty. Bardzo często posty na blogi mają formę poradnika, dzięki któremu znacznie łatwiej jest klientowi podjąć właściwą decyzję. Można się posłużyć wspomnianym wyżej sklepem zoologicznym. Przykładem może być post o rodzajach żwirku dla kota i ich charakterystyce. W poście można wstawić linki bezpośrednio do każdego z typów żwirku.

Fora internetowe
W ostatnim czasie kojarzone ze spamem, jednak z uwagi na zaostrzoną moderację publikacje, które nic nie wnoszą do tematu, są usuwane, a sam użytkownik banowany. Forum to wciąż jedno z popularniejszych miejsce Internecie, w którym ludzie szukają pomocy. Udzielając wyczerpującej odpowiedzi z poleceniem konkretnie naszej strony czy usług, można przekonać się o wysokiej skuteczności tej metody. Należy jednak pilnować, by każda z wypowiedzi była maksymalnie merytoryczna i zgodna z pytaniem w temacie.

Facebook
Obecnie najpopularniejszy portal socjal media. Posiada ogromną ilość użytkowników. Przede wszystkim jest idealną drogą nie tylko do zdobywania klientów, ale również do zbudowania wizerunku firmy.

Artykuł sponsorowany
Merytoryczne treści, które zamieszcza się na najpopularniejszych portalach. Należy zwracać uwagę na to, by były dostosowane do tematyki tekstu. Korzystnym rozwiązaniem będą treści obiektywne, ponieważ pozwala to na zwiększenie zainteresowania ze strony potencjalnych klientów.

Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim rozplanowanie całej kampanii w taki sposób, by była skuteczna, ale przede wszystkim by nie tworzyła wrażenia spamu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.